SESJA GLAMOUR by TRICIA

Są to wyjątkowe zdjęcia, które mogą być wymarzonym prezentem dla samej siebie lub dla Twojego partnera.
Bardzo trafne i oryginalne są VOUCHERY GLAMOUR na sesje dla przyjaciółki – urodzinowo. Kobiety są mistrzami w tego typu pomysłach :) 🖤Jest to sesja zdjęciowa przy której mocniej zabije Wam serce.
🖤Przejdziesz całkowitą przemianę i transformację.
🖤Nie tylko na zewnątrz, zadba o Ciebie cudowny profesjonalista w makijażu i fryzurze, ale również w środku. 🖤Poczujesz się najważniejsza, dopieszczona i piękna. 🖤Popracujemy nad Twoimi emocjami oraz blokadami, które zagościły u Ciebie przez różnych trudności w życiu.
🖤Jest to jedyne w swoim rodzaju przeżycie, które polecam każdej kobiecie. 🖤Często już po samej sesji kobiety, patrzą na siebie zupełnie inaczej. 🖤Czują się piękne i pewne siebie. Doceniają przede wszystkim same siebie. 🖤Akceptują swoje ciało i czują dowartościowanie i spełnione. —————————————
Podczas mojej sesji kobieta dostaje cenny warsztat, aby pozbyć się obaw za to poczuję się pięknie tu i teraz.
Moje doświadczenie w tego typu sesjach jest spore i co najważniejsze jest mi bardzo bliskie. Uwielbiam pomagać osobą oraz przekraczać granice z własnymi słabościami. Bo tam właśnie kryje się piękna prawdziwa – Ty.
————————————-
jestem dla Ciebie ❤
Zapraszam Tricia Photography – fotografia z pasją


#voucher#sesjazmyslowa#sesjaglamour#fotografpoznan#poznanfotograf#sesjakobieca#pomyslnaprezent#prezent#cosdlasiebie#fotografia