» Referencje

Referencje


„… Aparat fotograficzny jest dla artysty kolejnym narzędziem. Jeżeli się nad tym zastanowić , to jest to mechanizm podobny do skrzypiec. To artysta jest w stanie stworzyć sztukę, a nie aparat…”

Tricia Photography w wyjątkowy sposób udało Ci się uchwycić na tych fotografiach magię , radość , szaleństwo mojej przemiany, która tak naprawdę była dla mnie świetną zabawą i spełnieniem jednego z wielu szalonych marzeń. Jest w nich wszystko klimat, dusza, piękno. Zdjęcia wyróżniają się estetyką i naturalnością co było dla mnie bardzo ważne , a to wszystko dzięki życzliwej, pogodnej atmosfery podczas sesji. Jestem bardzo zadowolona i dumna że mogłam z Tobą pracować ! Twoje fotografie zatrzymały dla mnie te chwile , w których czułam się mega pozytywnie , a to po to by później móc się nimi delektować w najmniejszych szczegółach.

Anja Janas


Tricia Photography jest wyjątkowa i fantastyczna! Czas spędzony z Tobą na sesji i Twój profesjonalizm , sprawił że czułam się swobodnie i wspaniale, co zresztą uwieczniłaś na moich zdjęciach. Twoje trafione pomysły przeplatają się z doskonałym humorem, przez co atmosfera na zdjęciach jest niepowtarzalna! Bardzo Ci dziękuję za cudowne chwile i wspaniałe zdjęcia! Wszystkim bardzo gorąco polecam !!!

Dorota Wrzesińska


Artystka o magicznym oku i pięknej duszy. Dostrzega to czego w codziennym życiu zatracamy. Spełnia marzenia, burzy kompleksy – ukazuje piękno!! Polecam każdemu, polecam tez sobie kolejny nie jeden raz :)

Katarzyna Maliczak

 

 

Trica Photography to nie tylko świetny fotograf, który w cudowny sposób potrafi złapać chwile w obiektywie , który daje ci szanse poczuć się wyjątkowo ale także świetny psycholog. Człowiek o otwartym umyśle i sercu dzięki czemu pozwala pozbyć się wszelkich kompleksów. Więc jeśli chcesz poczuć się piękna a przy okazji wyzbyć się swoich leków, obsesji i niskiej samooceny to tylko i wyłącznie z Trica Photography. Polecam i dziękuję!

Katarzyna Marciniak-Mańka


Up